Drukarki SATO

Firma SATO znana jest z produkcji doskonałych drukarek termicznych. Oferują one bardzo precyzyjny i szybki druk etykiet, dzięki któremu znalazły uznanie wielu przedsiębiorstw. Poniżej opiszemy najciekawsze drukarki wyprodukowane przez tę firmę. Znajduje się wśród nich wiele doskonałych modeli przeznaczonych do bardzo różnorodnych zastosowań. Warto zwrócić uwagę na każdy z nich!

SATO M84Pro

Jeżeli szukają Państwo urządzenia wyjątkowo wytrzymałego, na pewno zainteresuje Was drukarka M84Pro. Jest to model o mocnej konstrukcji i wysokiej jakości druku, przeznaczony do pracy w najtrudniejszych przemysłowych warunkach. Ponieważ drukarka posiada dużą ilość interfejsów, pozwala na pracę z praktycznie każdym systemem.

SATO M10-e

Osoby szukające doskonałej drukarki szerokoformatowej niewątpliwie powinny zwrócić uwagę na model M10-e. Jest to drukarka szerokoformatowa, dzięki której istnieje możliwość zebrania dużej ilości informacji na jednej etykiecie bez utraty klarowności, dzięki czemu znajduje zastosowanie w logistyce, przemyśle drzewnym oraz branży papierniczej. Jedną z wyróżniających ją cech jest wyjątkowo szybki procesor danych, który pozwala na uzyskanie bardzo szybkich i zarazem precyzyjnych wydruków.

SATO MB200i

Dla firm szukających drukarki termicznej o przenośnych rozmiarach ciężko o lepszy wybór niż SATO MB200i. Jest to wyjątkowo wyjątkowo szybka drukarka mobilna posiadająca wydajny i energooszczędny procesor. Istnieje możliwość kupna modelu posiadającego wyświetlacz LCD. Ważną cechą tej drukarki jest także trwałość, którą zawdzięcza węglowej konstrukcji oraz modułowej budowie. Jest to zdecydowanie jedna z najbardziej solidnych drukarek tego typu dostępnych na rynku!

SATO MB400

SATO MB400 to drukarka o kompaktowym i lekkim opakowaniu, cechująca się wysoką wydajnością, bardzo wytrzymała i łatwa w konserwacji. Ze względu na niewielkie rozmiary i wagę, jest bardzo łatwa w przenoszeniu. Dlatego też można dzięki niej bez przeszkód drukować kody kreskowe w miejscu pracy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]